Oferta


Pokoje gościnne „Alicja” usytuowane są w ścisłym centrum Karpacza na ostatnim piętrze kamienicy. Dogodna lokalizacja z malowniczym widokiem na góry umożliwia korzystanie z atrakcji miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Bank PKO BP, postój TAXI, liczne bary, restauracje, kawiarnie, biura turystyczne, sklepy. Do kamienicy przylega piękny stary park.

Oferujemy noclegi w luksusowych i nowoczesnych pokojach 2-4 osobowych oraz w apartamencie 2-4-osobowym.Pokoje wyposażone są w wygodne łazienki,aneksy kuchenne oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.Eleganckie i przytulne wnętrza wyróżniają się spośród innych. W naszej ofercie mamy dla państwa dodatkowe atrakcje, zarówno zimą jak i latem. Organizujemy wycieczki cross-country (wyprawy na motorach czterokołowych), wojny paintball-owe, naukę jazdy na nartach prowadzoną przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, wycieczki na skuterach śnieżnych, wypożyczamy również sprzęt sportowy (narty, buty, sanki). Dla gości zmotoryzowanych mamy miejsca parkingowe niestrzeżone.W naszych  pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Czyste górskie powietrze, domowa atmosfera i życzliwa obsługa umożliwią państwu miły wypoczynek o każdej porze roku.

ZAPRASZAMY!

 Zapytania proszę kierować na adres : alicjaplesniarska@wp.pl

   Zapraszamy i polecamy stronę   KSGRAN EVENTS !

200 m - Centrum Rekreacji i Sportu "Kolorowa" (letni tor saneczkowy, zjeżdżalnia grawitacyjna, euro-bungee, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski)

200 m - Stok narciarski "Lodowiec"

30 m - Grota Solna

700 m - Aquapark